O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ciężko wybrać ale niech będzie trzech, którzy wywarli na mnie największe wrażenie: Rivaldo, Ronaldinho, Messi.
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 213
  • Liczba komentarzy 3720
  • Polecenia 8877

Komentarze

2

Żenada... Ale w sumie czego się można było spodziewać po FIFA po tym, jak Łysy wręczył temu pomarańczowemu jakąś pseudo nagrodę...

0

Na dwoje babka wróżyła, bo Cancelo zagrał już piłkę i nie miał jej pod kontrolą. Zagrał źle i popełnił błąd, ale nie w wyniku ataku przeciwnika. Tak samo chyba w meczu Atletico z realem się bronili, żeby nie dać karnego przeciwko Śmietankowym - że atak na nogi Llorente był po strzale.

2

Martinez zachował się też bardzo inteligentnie, z braku lepszego słowa. Zamiast wstać to leżał, zmuszając sędziego do przerwania gry i, niejako, wymusił sprawdzenie na VAR sytuacji. Juz często było tak, że jak zawodnik wstał po faulu to sędzia i VAR miał akcję w dupie.

1

Przecież tu faulu nie było xD

1

@cchesterr43 Kurwa, to jest cyrk. Nawet VAR zainterweniował w takiej sytuacji, kiedy w dużo groźniejszych i znaczących mają to w dupie i "NIE MOGĄ BO PRZEPISY".

Razem z przerwami na reklamy i podziałem meczu na kwarty daje to obraz tragicznych mistrzostw. Mam nadzieję, że EURO będzie normalne.

Zobacz wszystkie

95

Alcacer szacunek. W jego sytuacji, kiedy desperacko szuka bramek wybrać przepuszczenie piłki żeby Neymar miał czystą okazję? Bardzo dobry ruch.

84

Czyli można powiedzieć, że pośrednio wyeliminowaliśmy Real z Pucharu Króla :D

81

Ostatni mecz zawodnicy Realu przegrali w swoich głowach. Patrząc ostatnie kilkadziesiąt meczy na SB, oni byli zdruzgotani jeszcze w szatniach psychicznie nastawiając się na baty. Dodatkowo mecz układał się całkiem po ich myśli, mieli groźniejsze akcje, nie wyglądało to generalnie źle.

Oglądałem właśnie powtórkę i uderzyło mnie kilka rzeczy, których nie zauważyłem w trakcie. Po bramce Suareza wszystko siadło zupełnie. Po drugiej bramce z Realu nie było co zbierać. Po trzeciej, to była już panika i zniechęcenie. Po karnym Suareza, Ramos zaczął już lekko panikować krzycząc żeby się zebrali "bo skończy się 6-0". Modrić z wyrazem zniechęcenia, niedowierzania i obojętności rozgląda się po boisku, większość graczy Realu człapie z opuszczonymi głowami. Oni mają przeogromny kompleks Barcelony, która leje ich niemiłosiernie już któryś mecz na ich własnym stadionie. Barcelona, która złapała zadyszkę i wcale świetnie nie grała, zlała 3-0 Real który, zdawałoby się, nabierał wiatru w żagle. W meczach z nami, większości zawodników siada po prostu psychika.

Zauważcie, że w miarę dobrze i na luzie grali Vinicius i Reguilón - zawodnicy, którzy jeszcze batów od nas nie dostali. Grali na świeżości, bez kompleksów. Reszta - czuła już porażkę wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra.

71

Jeszcze nagrodę dla najlepszego trenera nazwali od naszego Johana Cruyffa. Przeciez białych coś zaraz trafi xD

62

Gavi to pewnie już nieprzytomny ze śmiechu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?